Tančírna pro veřejnost

Taneční akce
Preview

Tančírna vznikla proto, aby se setkávali staří známí z tanečních a nejen z nich. V dnešní uspěchané době je jen velmi málo příležitostí ke kulturnímu vyžití mimo plesovou sezónu. Kdysi někdo řekl: „Je škoda, že taneční končí a už se nikdy neuvidíme“. Tak teď to změníme a uvidíme :-). Ale nebojte se, tančírna není určena jen párům, ale všem, kteří rádi tancují a jsou ve společnosti.

Podvečery jsou určeny pro širokou veřejnost, která si chce jednou měsíčně vyrazit do společnosti!

Kapacita sálu je omezená, proto je v zájmu Vašeho pohodlí nutná registrace přes online rezervaci, kde uvedete Vaše jméno, kontakt a do poznámek počet zájemců, rezervaci stolu atd. Případně nás lze kontaktovat telefonicky.

  • Pořadatel: Taneční studio Mango
  • Večerem provází: Jan Halíř
  • Místo konání: Dům dětí a mládeže Tř. 17. Listopadu 47, Olomouc (rohová vila se zahradou). Parkování: v areálu DDM a okolí.
  • Startujeme: 19:00–21:30 hod.
  • Cena: 100,– na osobu, platba na místě.
  • Termín: další termín bude upřesněn.

Detaily o tančírně

Informace o náplni, občerstvení a ceně

Cena a platba

Cena je 100,- Kč na osobu, platba probíhá na místě.

Program

Hlavně zábava při tanci. Zatančit si můžete tance jako jsou waltz, tango, valčík, quickstep, samba, cha-cha, rumba, jive, polka, salsa, bachata a jiné tance na přání.

Hudba je reprodukovaná.

Oblečení

Společenské, není podmínkou.

Další informace

Občerstvení: Nealko a dobré vínko zajištěno. Drobné chuťovky a pod. si můžete přinést se sebou.

Aktuální tančírny

Přehled tančíren v tomto roce

Dárkový Poukaz

Chcete udělat radost někomu známému?

Není nic jednoduššího, než vyplnit online formulář, kde do poznámek napíšete jméno dotyčného a my pro Vás připravíme dárkový poukaz na jakýkoli nabízený kurz. Jakmile bude dárkový poukaz vyhotoven, budeme Vás informovat.

Charakter Tanců

Chcete se dozvědět více o jednotlivých tancích?

Podívejte se na samostatnou stránku o charakterech tanců, na které jsme pro vás přehledně všechny tance, které učíme, popsali.